شنبه 6 تیر‌ماه سال 1388 ساعت 09:00 ب.ظ

  

منابع خارجی اعلام کردند احتمال می‌رود علت مرگ مرموز «مایکل جکسون» خواننده مشهور آمریکایی که روز پنجشنبه به وقت محلی (دیروز به وقت تهران) درگذشت، تزریق یک ماه مخدر بسیار قوی موسوم به «دمرول» باشد که مشابه مورفین است.

به نوشته روزنامه «ال موندو» چاپ مادرید، استعمال این ماده مخدر می‌تواند موجب حمله قلبی شده باشد که به جان مایکل جکسون مشهور به «سلطان پاپ» در سن 50 سالگی پایان داد.

بر اساس این گزارش،‌ پلیس لس آنجلس از روز گذشته در جست‌وجوی «کنراد سی. مورای» پزشک شخصی مایکل جکسون است که لحظه بیهوشی وی در محل بوده، اما از همان زمان ناپدید شده است.

به گزارش ال موندو، دکتر شخصی جکسون که گمان می رود تزریق ماده مخدر منجر به مرگ را انجام داده، به تازگی نامه‌ای را برای بیماران خود نوشته بود که در آن اعلام کرده است برای مدتی نامعلوم آنها را ترک می‌کند.

مایکل جکسون آفریقایی‌تبار که روز گذشته پس از بیهوشی در بیمارستان درگذشت، علاوه بر موسیقی، به کار تجارت نیز اشتغال داشت و پرونده اخلاقی وی سرشار از مشکلات و مسائل جنجالی همچون تغییر مکرر جنسیت، تغییر رنگ پوست، اتهام سوء‌استفاده جنسی از کودکان و مسائلی از این دست بود.
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo